Rishikimi Forex Gold Investitori EA

Forex Gold Investitor EA është i kësaj të fundit i ekspertëve Këshilltarët nga FX AUTOMATER shitësi robot. Mëso fakte shqetësuese rreth Forex Gold Investitor duke lexuar rishikimin tonë të plotë dhe faktike. Si shumë prej jush e kanë mësuar deri tani, Duket mund të jetë mashtruar dhe EA Gold Investitor është vetëm një shembull i shkëlqyer se si një mundësi në dukje legjitime investimi në fakt është i lagësht dhe të kalbur deri në palcë. Ekstrakt të vërtetën nga ky shqyrtim të ndershëm dhe pse ju duhet të shmangin Gold Investor Këshilltar Ekspert Forex.

shënim: Alternative to Forex Gold Investor Scam is the FXMasterBot, lexoni shqyrtim.

Forex Gold Investitor Rishikimi.

Forex Gold Investitor Rishikimi

Forex Gold Investitor EA është shumë i ngjashëm me shumë të tjera Forex Ekspert Këshilltarët. Duke dalë si një mundësi të sigurt për investime, Forex Gold Investitori tërheq off një akt bindëse duket të jetë e vërtetë dhe i besueshëm. Kjo në masë të madhe mund të kontribuar në hartimin vend sy-infektues e shoqëruar me komente pafund të papërfunduara që të rangut të lartë në motorët e kërkimit që as harroj ose miratojë përdorimin e kësaj faqe, por përfshijnë degë lidh të gjithë të njëjtë.

Ndërsa strategjia nuk është diskutuar në shumë detaje, na është thënë se Gold Investitori Forex duket të të përfitojnë nga ciklet intraday çmimeve ari. në parim, ata na thonë se ata kanë "mësuar se aty janë vënë kohë për blerjen dhe shitjen e artë,"Dhe ata e dinë saktësisht se kur ata të tregtisë duhet të vendosen. Ata nuk na tregoni saktësisht se çfarë këto të dhëna është, por që ata kanë Hardwired në këshilltar ekspert për të siguruar që tregton sistemit në një shkallë të lartë të fitojë.

Krahasoni këtë softuer me ForexRobot.com.

Forex Gold Investitor Scam

Ka pasur disa probleme ne kemi vërejtur gjatë rishikimit tonë të Forex Gold Investitor.

  • faqen e shitjes tregon se software është aktualisht duke u ofruar në $297, por se ajo do të rritet në $397 kur oferta ekskluzive nisjen për Gold Investitor Forex është e gjatë. Kjo nuk eshte e vertete, por ajo është një strategji marketingu për të marrë ju shkarkuar VM sa më shpejt të jetë e mundur.
  • FX AUTOMATER është ofruesi i këtij EA së bashku me pesë EA tjetër scam që janë të njohur për flaunting fitime të paarritshme myfxbook.
  • Ne jemi duke u thënë se tregtia EA shpesh por të dhënat reale tregojnë se EA shkon në 134 tregton në 3 vjet.
  • Çfarë është EA bazuar në? A janë ata të rastit apo e ka një metodë analizë teknike pas tyre.

Pretendime rreme

Një problem i madh me shumë këshilltarë ekspert apo robot automatizuar tregtare është pretendimet absurde që ata bëjnë. Ata na thonë me guxim "kjo llogari përdorni një porosi datën e fillimit."Ata janë duke përdorur këtë për të fshehur humbjet. Nëse ju klikoni butonin e analizës porosi në krye dhe të vendosur datën një vit mbrapa, ju do të shihni se sistemi kishte tre muaj të këqija dhe se fitimi aktual nuk është 360%, por 166%, një rënie prej 200%.

Forex Gold Investitor EA Scam

Kjo na mundëson që të nxjerr një përfundim se ideal pas Forex Gold Investitor përmbush mishërim i një mundësi që është shumë e mirë për të qenë e vërtetë.

A ka informacion në lidhje me pronarët e faqes?

Nuk ka gjetje lidhur me identitetet apo vendndodhjen e krijuesit e kësaj faqe mund të gjenden pa bashkëpunimin e autoriteteve ligjore. për fat të keq, të përhershme pas këtij EA punësuar një paketë të privatësisë gjatë regjistrimit domain që do të thotë se të gjetur informacion në lidhje me kompaninë apo pronarët e pas kësaj scam është përtej rrokje tonë.

Forex Gold Investitor Rishikimi Përfundim

Forex Gold Investitor dështuar testin tonë scam e legjitimitetit dhe ajo shkon pa dyshim se ky operacion Forex EA është është një scam. Arsyeja e vetme pse kjo scam Forex është ende në veprim do të jetë për shkak se pronarët prapa kësaj faqe kanë qenë në gjendje të mbetet anonim dhe që marketers janë ende të promovuar këtë scam EA, duke menduar se ata do të marrin një pagim bujare për mashtruese investitorët nga paratë e tyre. Sigurohuni që të shmangur këto crooks dhe çdo vend që nuk është e sheshtë jashtë duke thënë se https://www.forexgoldinvestor.com/ është një scam!

vendim: Forex Gold Investitori nuk është i besueshëm!

faqe në listën e zezë: https://www.forexgoldinvestor.com/

Nëse ju keni qenë scammed nga Forex Gold Investitori, ju lutem na informoni duke lënë një koment më poshtë.

Për të mësuar rreth lajmeve të rëndësishme Forex tregtare dhe për të marrë paralajmërime scam, të ndjehen të lirë për tu abonuar tek ScamEA.com!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *