Rishikimi FXMasterBot

FXMasterBot Eshte nje 100% Duart off bot Forex tregtare auto. Ndryshe nga shumica e programeve scam, në faqen e parë të web-faqen e tyre ju mund të gjeni saktësisht se çfarë ju do të fitojë me këtë FXMasterBot.com ju edhe para se të blini kështu që ju e dini që ju mund të përsëris strategjitë e tyre.

Faqja Zyrtare: fxmasterbot.com.

Para se të vendosni për t'u bashkuar me FXMasterBot, we strongly suggest you to read our detail review of the FXMasterBot software so that you can find out the truth about the FXMasterBot. This review will help you to find out about what is FXMasterBot.

Çfarë është FX Auto Software

Auto trading FX is a system of trading in the Forex market where trades are executed by a computer-based signals robot on a particular platform. The computer software is developed with a set of trading strategies deemed necessary for profitable trades. Auto Trading Software assist in high frequency trading to transact large number of trades at a very fast speed. Kjo për ta bërë duke përdorur algoritmin kompleks për të analizuar tregjet e shumta dhe të ekzekutuar urdhrat e bazuar në kushtet e tregut.

Kështu që, Pse jemi duke folur për FX Auto Trading në mes të rishikimit FXMasterBot?

 • Using FXMasterBot software is the wise way to make profits without using your precious time.
 • You don’t have to be the world’s most greatest trader, you don’t need most years in FX market or need large amount of capital to trade because the FXMasterBot have been programmed.
 • There is no need of watching countless charts and graph or reading online trading data pouring out of wallstreet.
 • Të gjitha këto do të bëhet për ju nga software auto FXMasterBot, ku FXMasterBot është ai që në fakt po kryen tregtinë.

Click this link to join FXMasterBot: fxmasterbot.com.

vlerësim: 97/100

Të përshtatshme për: të gjithë

Recommended: po

depozitë minimale: $250

Rishikimi FXMasterBot

FXMasterBot nisur edhe pse në dhjetor, 2017 was established by professionals who have been creating trading software since 2012. The FXMasterBot is not owned by any Forex or Binary option broker and unarguably be the NO1 auto trading software in years to come.

Themeluesit e FXMasterBot janë tregtarët e vërtetë Forex që të keni në mendje. Çfarë e bën investitorët tërhequr shumë për këtë softuer është se si ju mund të rregulloje robot që i përshtaten stilit tuaj tregtare dhe të menaxhimit të parave.

FXMasterBot është plotësisht i automatizuar software tregtare që ju lejon për të tregtisë Forex dhe Binary Options dhe ato ofrojnë 3 llogari bazë të përshtatshme për të dy fillestar dhe ekspert tregtarët njësoj.

FXmasterBot Platform

Lloji FXMasterBot-Llogarisë

FXMasterBot vjen me 3 planet e investimeve :

Novice Llogaria FXMasterBot – This account is considered as a beginner’s account since deposit is only $250 e cila është minimum që të përdorin atë. Tregtarët të marrë përfitime të veçanta që përfshijnë 3 palë të monedhës dhe shans për të hapur 3 tregton në të njëjtën kohë. Gjithashtu, ju mund të tregtisë me ndërmjetësit të shumta dhe për të marrë pikë në drejtues x1

Llogaria FxMasterBot Expert – With the upgraded form of novice account, tregtarët mund të tregtisë me 9 palë të monedhës, marrë parametrat shtesë për llogari të tyre dhe të ketë drejtues shumëzues x2. Depozitë minimale për këtë llogari është $500

FXMasterBot Llogaria Master – With this account, tregtarët do të përdorë të gjitha përfitimet që ofron FXMasterBot. Për të përdorur këtë llogari, tregtarët duhet të depozitojnë me dy ndërmjetësit $500 në çdo llogari. Përfitimet e kësaj llogarie janë qasje në të gjitha parametrat e avancuar, të gjitha palë të monedhës, trajtim VIP mbështetje të konsumatorëve dhe Fituesit x3 shumëzues.

Ndërsa për momentin, vetëm 5 Forex brokers are supported, prodhuesi në plan për të shtuar më shumë brokerat. FXMasterBot do të përmirësuar automatikisht për të akomoduar agjentët e reja, duke përmirësuar pult saj. Tipare të reja do të shtohen në një mënyrë të ngjashme.

Bot vjen me një tipar Demo, përmes të cilit përdoruesit mund të testuar robot pa pagesë përpara se të bëjnë një depozitë fizike. Ka një Trading Reverse tipar, which is available in case an investor feels that the bot is choosing trade in the wrong direction.

Cilësimet FXMasterBot-Konfigurimi

Përveç tregtare kundërt, ka karakteristika të tjera të rëndësishme për të konfiguroni parametrat FXmasterBot

 • Max bashkëveprues Trades – Ky është numri i tregton se robot mund të tregtisë në të njëjtën kohë.
 • Daily marrë fitim – Ju mund të vendosni fitim maksimal tuaj të përditshme
 • Humbja Daily Stop – Tregoj robot numrin maksimal të tregton gabuar mund të bëjë në një ditë. Kjo është pjesa më e mirë si ju nuk do të lejojë robot të mbeturinave paratë tuaja në humbur tregton.
 • Max Përditshëm Trades – Vendosni numrin e përgjithshëm të tregton robot do të zhvillohet në një ditë.

FXMasterBot avancuar Settings

tregtia Periudha e skadimit varion nga afat të shkurtër afatgjatë. Dhe më e rëndësishmja, mos harroni për të bërë përdorimin e të Risk Level Guage. Matës Rreziku FXMasterBot është e koduar në ngjyra, e kuqe do të thotë rrezik të lartë dhe të tregtisë të gjelbër me rrezik të ulët.

FXMasterBot-drejtues

Disa investitorë vizitoni faqen e internetit dhe të shohim FXMasterBot funksion FXMasterBot drejtues vetëm për rikthim për shpjegimin. FXMasterBot Fituesit është një tipar unik të integruar në të FXMasterBot, not just to increase profitability but also to make trading with the FXMasterBot interesting and not boring. To understand better, ne do të shpjegojë për llogaritjen e pikëve tregtarët ':

Trade vëllimi x shumëzues + (depozitat-tërheqjet)

Le të thonë se tregtari ka arritur volumin tregtar të 200$. Tregtari depozituar gjithashtu $500 dhe tërhequr $200. Tregtari është aktualisht në nivel ekspertësh, kështu shumëzues tij është x2.

200x 2 + (500-200) = 400 + 300 = 700 pikë

Drejtues po shkon nga fillimi të ri çdo muaj në mënyrë që çdo tregtar ka mundësi për të ndarë një çmim të holla çdo muaj!

FXMasterBot-A është kjo një Scam?

FXMasterBot nuk është aspak një scam. Krahasuar me shumë forex trading software ju mund të keni parë, ju do të vini re se njerëzit pas FXMasterBot nuk ka ndërmend të shesë ëndrrat tuaja në çdo mënyrë të tillë që – duke përdorur Testimonials rreme, garantimi 100% të fitojë normën dhe përdorimin e shitjes videos shfaqur jeteses huazuara. Në 2018, ju nuk keni asnjë arsye për të bërë përdorimin e çdo copë mutit të softuerit.

Me fjalë të rendit, FXMasterBot është një punë legit nga mjet në shtëpi, which provides you all necessary signals and guide that you need to be successful in the Forex industry and also provides you the platform to earn money from it. The help and support section of FXMasterBot is also top rated in the industry. Ata kanë një strukturë të jetojnë chat ku ju mund të merrni përgjigje adekuate për çdo vështirësi që mund të pësojë, Shiko me shume.

FXMasterBot-T'ia Fillohet

Që të filloni me FXMasterBot ju duhet të regjistroheni në FXMasterBot.com e cila është e lehtë dhe mezi merr më shumë se 2 minuta. Pasi ju duhet të keni regjistruar dhe konfirmuar llogarinë tuaj, atëherë ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj. Ju keni disa opsione për të testuar robot në tregtare demo ose shkoni direkt për të bërë një depozitë. Kliko në butonin "depozitave". Select the broker, dhe të vazhdojë për të depozituar. Ju do të nxitet për faqen tjetër me opsione të ndryshme të pagesës, zgjidhni një që është më mirë për ju dhe të bëjë depozitimin tuaj.

Options FXMasterBot-pagesës

FXMasterBot është plotësisht software i lirë. Kjo do të thotë se tregtarët nuk keni nevojë të paguani ndonjë anëtarësinë apo tarifë mujore të përdorin atë. megjithatë, për të përdorur këtë softuer, ju keni për të bërë një depozitë me një ndërmjetësi që është në dispozicion për vendin tuaj. Agjentët në dispozicion për secilin vend do të jetë e shënuar në Paneli i drejtimit tuaj, kur ju vendosni për të bërë depozitë fillestare. Depozitë minimale me një ndërmjetës është $250 and it is processed by the broker which means that FXMasterBot stays completely free for use. Multiple depositing methods available to you to choose from that are 100% i sigurt. Të tilla si MasterCard, Visa dhe kartat e tjera të kreditit, midis të tjerëve.

FXMasterBot-Available Brokers

Sa për ndërmjetësi që ju do të përdorni, FXMasterBot automatikisht do të ju përcjellim në firmën e duhur brokerimi në internet. Kjo varet me disponueshmërinë e ndërmjetësit partnere në vendin tuaj të veçantë. You may chat with them on their faqe about this.

Kliko flamurin më poshtë për t'u bashkuar dhe të fillojnë të fituar me FXMasterBot.

A duhet të besoj FXMasterBot

Kjo nuk është me të vërtetë një pyetje në këtë rast. Kompania prapa FXMasterBot janë profesionistë evropiane dhe bot është bërë vetëm për investitorët e vërtetë. FXMasterBot siguron ekzekutimin frekuencë të lartë me sinjale të përditësuar.

FXMasterBot-Rishikimi Përfundim

Nëse ju do të kërkimit njerëzve më të suksesshëm në botë, you would find that a large percentage had that success come through wise investing. When investing in Forex, lëvizjet janë të shpejtë. Me të dhënat e tregut shfaqen dhe duke përfunduar në minuta, ideja e një tregtari vetëm ulur në frontin e kompjuterit tyre për orë të tëra në fund nuk është praktike. Pas te gjithave, njerëzit e suksesshëm janë njerëz të zënë, me detyra të ndryshme duke bërë thirrje për vëmendjen e tyre.

FXMasterBot është mjet i duhur për të besoni, nëse ju nuk keni kohë për t'u ulur dhe për të parë Listat pafund derdhje nga rruga mur; A nuk e lë jashtë në çdo përditësim në treg, le punën mjeshtër bot për ju nëse ju jeni një Forex ose Opsionet binare investitori.

Hapni Pa llogari Sot

Faleminderit për leximin shqyrtimin tonë FXMasterBot. Nëse ju ka gëzuar këtë shqyrtim, ju mund të dëshironi të regjistroheni për ScamEA.com për të marrë një email kur ne ngarkoni postimet e reja.

Ju lutemi të lënë një koment më poshtë, nëse ju jeni në gjendje të na japin me ndonjë reagime në lidhje me FXMasterBot.

 

3 thoughts on “FXMasterBot Review

 1. I am definitely considering to join this company. QUESTION: Did you do a review on Fintech Ltd? I had a rather distressing time with them.

 2. Hola.
  Estoy interesado en Fxmasterbot pero tengo dudas sobre como operar. No tengo muy claro como funciona la opcion Trading inversa. ¿Me pueden dar una explicación mas estensa?.
  ¿Que días son lo recomendable para operar y a que horas operar? Soy de España.
  Gracias.
  Saludos.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *