Çiftet Index Pro Rishikimi

Çiftet Index Pro is the name of a notorious EA for Forex trading that have gone the extra mile to steal from its client and is still making wave now. If you wish to prolong the longevity of your Forex account, you must read our factual and unbiased review of Çiftet Index Pro. Pairsindexpro.com is the notorious Forex robot site to prowl into existence and mislead countless Forex investors out of their mouth. Gjatë këtij shqyrtimi të ndershëm, ne do të të vë në dukje taktikat e marketingut me hije të punësuar për të fituar besimin tuaj së bashku me të vë në dukje faqet e tjera scam që janë të lidhura drejtpërdrejt me këtë firmë absurde naftës gjarpër!

shënim: Alternative për Çiftet Index Pro Scam është FXMasterBot, lexoni shqyrtim.

Kjo mund të vijë si një e papritur për dikë si ju që është e re në Forex Trading, ka QR panumërta ju mund të integrohen me një broker Forex.

  • Para se të bëhet viktimë e ardhshme e një software scam, Ju duhet të shikoni në një e vërtetë, shkojnë këtu.

Çiftet Index Pro Scam

Kur ju lexoni kopje në një faqe interneti si ai nga kombinime Index Pro, ata përpiqen të vërtetë e vështirë për të bindur se depozitimit të parave me një ndërmjetësi Forex në det të hapur do të ju bëjë një milioner brenda natës. megjithatë, we noticed a huge flamur i kuq when we reviewed the Pairs Index Pro. Shikoni në kapjen e ekranit poshtë, ku ata thonë se PairsIndexPro u back-testuar në llogari të jetojnë shitësi, dhe se ajo dhënë 48% of returns each month. Kjo është një gënjeshtër, dhe ata rezultatet Back-testuar mund të fabrikuara shumë lehtë!

Çiftet Index Pro

Nëse ju merrni një vështrim në screenshot më lart, ju do të vini re se informacioni më i rëndësishëm është lënë jashtë. Këto rezultate janë supozuar të jenë tërhequr nga platforma Myfxbook, ende nuk ka asnjë provë se ata ishin të regjistruar në të vërtetë atje.

Nëse ju doni të shihni se çfarë vërtetë një broker duket si, then look at the Faqe ForexRobot.com.

Çiftet Index Pro Rishikimi

Pasi të kemi të regjistruar dhe mori brenda sistemit kjo është ajo që kemi parë. Kjo është një nga Forex robot më të kushtueshëm, you either subscribe to a one year license for free (të cilat ju rinovojë çdo vit), ose ju bleni robot me një çmim një kohë ndërmjet $429 dhe $759.

Ka shumë histori duke shkuar raundin në internet në lidhje me tregtarët i cili humbi gjithçka me një EA sepse ata nënshkruar me një nga ndërmjetësit e tyre vetëm për të përdorin këshilltar ekspert për të lira. Nëse ju vendosni të blini versionin premium më shumë se ju jeni sylesh, e para është që ju kurrë nuk do të merrni për të përdorur këtë softuer humbur për çdo gjatësinë konsiderueshme kohore dhe agjentët nuk do të garantojë ndonjë politikë rimbursim.

Është e qartë se Pairs Index Pro është synuar drejt investitorët rishtar Forex për shkak të premtimeve egër make. Merrni për shembull premtuar e një fituar në përputhje and their are claims that the Pairs Index Pro doubles Forex accounts in a short period of time. Nëse ju filloni me $5,000, ajo do të shumëzohet me $25,000 në më pak se 30 ditë. Me fjale te tjera, Kjo EA përdor metoda agresive Scalping të cilat ne nuk mendoj se është praktike në drejtim të menaxhimit të parave.

Siç e kemi theksuar në disa nga kritikat tona të tjera, më legjitime Këshilltarët Forex ekspertëve nuk do të bëjë pretendime jorealiste. Mos gënjeni veten duke besuar se keni qenë me fat të mjaftueshme për të kanë ardhur të gjithë një vend mrekulli që ju lejon të gjenerojë një fitim të pabesueshme. Kjo është pikërisht ajo që krijuesit pas këtij mashtrimet janë duke pritur për ju që të besojnë dhe është se si gënjejnë investitorëve të panumërta nga paratë e tyre të fituara.

 

Dëshmi Fake

Çiftet Index Pro mbahen në pikturë imazhi pozitiv për veten e tyre në emra që nuk ekzistojnë edhe. Ata bënë një rekomandim dhe e quajti ai e quajti atë konsumatorët shqyrtim për ju për të besuar. Ne shikuar në forume të njohura Forex, dhe nuk ka asnjë gjë të tillë si $4,000 Fitimi nga një llogari të vogël Forex. Në vend që ne pamë shqyrtim direkt kundërt të asaj që ata pretendojnë.

Çiftet Index Pro Scam

Bad Forex Brokers

Versioni i lirë i Faret EA ju përcjellëse të një ndërmjetësi Forex scam në Midasglobe.com.

Siç mund ta shikoni, Scam Ekspert këshilltar është një faqe interneti dedikuar për shqyrtimin e ndërmjetësit Forex dhe CFD. Dozens of disgruntled traders come to us agitating because their brokers had mishandled them and stolen everything from them.

Ne jemi mjaft të sigurt se ky ofrues robot e di shumë mirë se Midasglobe është një broker con, por ata duket për të inkurajuar të gjithë përdoruesit e tyre për të hapur një llogari me ta në mënyrë që të përdorin çifte Index Pro për të lira.

Në përfundim

investitorët e vërtetë që janë të interesuar në tregtimin pa ndonjë sistem të automatizuar, should find a real broker on the best brokers page.

Forex robot is another popular robot because when you signup for it, ju zgjidhni ndërmjetësuesit tuaj. Para se të bëni një depozitë, ju mund të shihni se si punon software, see ForexRobot.com.

Ju lutem tregoni të gjithëve se si ju ka humbur të holla duke përdorur palë Indeksi Pro në seksionin e komenteve më poshtë.

 

 

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *