ScamEA.com blacklist

Below is an alphabetized list of recent Forex brokers and EAs scams we’ve exposed. Please share your feedback as a comment below, dhe të na ndihmojë të paralajmërojë tregtarëve, nëse ju keni qenë të mashtruar nga një shërbim online për investime që nuk është i listuar këtu.

A ishit ju scammed? Kontaktoni ScamEA.com dhe ne do t'ju ndihmojë të merrni një rimbursim!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *